מהו מפעל זכייני המכללה המשותפת

מועמד/ת לזכיינות יקר/ה

הקדמה  חשובה

  1. תודה שפנית אלינו , כבוד הוא לנו ולכל משפחת זכייני המכללה המשותפת
  2. חשוב לי לציין כי אחד היתרונות דווקא בשלב זה בחייך ובעידן החדש עם ריבוי/גיוון העיסוקים הוא הרצון להפוך את עצמך משכיר/ה  ליחידה כלכלית עצמאית כבעלת עסק פרטי מניב עם סיכון נמוך וניהול מכללה אזורית  בהחלט עונה על כך בכל המובנים.
  3. אני יודע שהשאיפה להיות אדון לעצמך דוחפת את כולנו לייצר הזדמנות לתעסוקה ולפרנסה במסגרת עסקית  בה כל אחד מאיתנו יהיה אדון לעצמו ולרווחיו.
  4. אחרי37   שנים של ניהול רשתות חינוך-בתי"ס ומכללות איזוריות  אני יכול מניסיון אישי  להעיד שניהול מכללה איזורית הינו  כדאי והדרך הבטוחה להצלחה עיסקית  קצרה.
  5. עם כל הניסיון שצברנו במהלך 35 שנות העשייה (ואנו ממשיכים) אנו פונים אליך כדי להעביר לך את הכלים ,השיטות והדרך לעשות זאת.
  6. כדי להצליח ולהרוויח אנו מציעים לך להצטרף לזכייני המכללה המשותפת ו/או לגימנסיה בגרויות ערב ולרכוש זיכיון להקמת מכללה אזורית .
  7. אנו נלווה אותך משלב ההתארגנות והתכנון דרך שלב ההקמה ,ההצטיידות,האיבזור,בחירת כוח אדם בשיווק ותפעול,אדמניסטרציה מרצים ,תוכניות לימודים,

מערכת דפי מידע ,תוכנות,מכירות,פדגוגיה ,תעודות, קרדיטציות ואישורי מוסדות,ניהול וליווי בקרה על התנהלות המכללה מכל ההיבטים לכל אורך תקופת הבעלות בזיכיון.

  1. רכישת זכיון להקמה וניהול מכללה אזורית ברשת ,רכישה המאפשרת קבלת הלוואה לשנה  עד  50 אחוז כאשר כשליש מדמי הזיכיון הראשוניים אף מוחזרים לזכיין כמפורט בחוזה הזיכיון.
  2. אנו שמחים לגלות לך שכן אפשרי לעשות שינוי ומהפך אישי ומקצועי. אני כאן לעזור לך להצליח  כי יחד נמצא את הדרך הטובה ביותר לאפשר לך להקים קמפוס מכללה מתפקד ומפרנס את בעליו כעסק עצמאי שיניב לך הכנסות כבעלים של  מכללה איזורית עם פעילות עניפה.

לרשותך יעמדו ידע, יעוץ, ליווי, אסטרטגיה, מיתוג ומוניטין, מימון, תקורות ( במקרה של שימוש במבני הרשת), מימון ועוד.

ליצירת קשר

ציפי  tsipora@p100.org

יצחק   piterm1@gmail.com1

Michlala.com

פייסבוק  https://www.facebook.com/Michlala.Meshutefet/

 

                                                                       Michlala.com    

*כל סתירה בין האמור לעיל לאמור בחוזה ההתקשרות עם הזכיין הרי שרק האמור בחוזה ההתקשרות שייחתם ע"י שני הצדדים יקבע לגבי מהות ותנאי ההתקשרות בין הצדדים ויחייב את שני הצדדים לכל עניין ודבר. אין במידע הנ"ל כל עידוד או המלצה לרכוש זיכיון באזור המבוקש ואין בהתחייבות הנ"ל להעמדת הלוואה לכל זכיין .

1-800-755-555