מאמרים

מכללות בצפון, בשרון ובדרום- המכללה המשותפת

מכללות בצפון ובאזורים רבים נוספים של המכללה המשותפת- לידך ובשבילך.

שמונה סניפים של המכללה המשותפת ממוקמים באזורים רבים בארץ, ומציעים נגישות מרבית לרוב האוכלוסייה בישראל.

לאורכה ולרוחבה של המדינה

במשך למעלה מ- 27 שנות פעילותה התרחבה המכללה המשותפת לכל אזורי הארץ. אנו מפעילים שלוש מכללות בצפון, שתיים בשרון, אחת במרכז, ומכללות נוספות באזורים שונים. כל המכללות מציעות לתושבי האזור הזדמנות לרכוש השכלה שתעניק להם כלים וידע מקצועי שיאפשרו להם להשתלב בשוק העבודה ולהשתכר בכבוד.

מקום טוב ללמוד בו

המכללה המשותפת, על כל סניפיה, דוגלת כי לכל אדם מגיעה ההזדמנות לרכוש השכלה שתאפשר לו לפתח קריירה. בהתאם לכך תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד המותאמים גם לצרכי השוק וגם לאורח חייכם. מיקומי המכללות נבחרו בהתאם לצרכים הקיימים באזורים השונים, במיוחד באזורי הפריפריה הסובלים לא פעם ממחסור במקומות בהם ניתן לרכוש השכלה אמיתית ורלוונטית למציאת עבודה. כך לדוגמא הפיזור של מכללות בצפון בסכנין ובנצרת נעשה מתוך כוונה אמיתית להעניק לתושבי האזור נוחות מרבית ללמוד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באנשים אשר מחזיקים במשרה מלאה, עבורם הקרבה הפיזית למקום הלימודים מהווה יתרון משמעותי.

מה אנחנו מציעים?

למרות הריחוק הגיאוגרפי חשוב לציין כי אין הבדל בדרך הניהול וברמה המקצועית בין מכללות בצפון של המכללה המשותפת לאלו בכל אזור אחר. כל מכללה מציעה מגוון עשיר של קורסים ומסלולי לימוד המציעים תוכן רלוונטי ואיכותי שנבנה בייעוץ צוותים מקצועיים המתמחים בתחומים שונים. כל קורס משלב בתוכו תכנים אקדמאיים ותיאורטיים יחד עם פרויקטים מעשיים במסגרתם מיישמים התלמידים את החומר הנלמד. כך בתום הלימודים מעבר לתעודה ולידע הנרכש נצבר גם ידע פרקטי מעשי, המהווה יתרון משמעותי בשלב חיפוש העבודה. אנו מציעים מגוון מסלולי לימוד המתקיימים בשעות הערב, על מנת לאפשר התפתחות אישית והתקדמות מקצועית גם לאלו המשולבים כבר במעגל העבודה, או פשוט אינם זמינים ללימודים בשעות היום. בכל מכללה אנו מקפידים על בחירת סגל מרצים מקצועי, המביא עימו לא רק ידע רב אלא גם ניסיון מקצועי עשיר בתחום הלימוד.

הצטרפו לאלפי בוגרים מצליחים של המכללה המשותפת

בין אם אתם מחפשים מכללות בצפון ללמוד בהן ובין אם בדרום או באזורים אחרים, אנו מזמינים אתכם להתרשם באופן אישי וישיר מהמכללה המשותפת. כל אחד מסניפי הרשת מציע סביבת לימודים חדשה ומתקדמת בקמפוסים חדשים ומחודשים. צוות מקצועי ישמח לעמוד לרשותכם בכל אחת מן המכללות, להכיר לכם את תכניות הלימוד, את צוות המרצים, את חדרי הלימוד ולענות על כל שאלה שעולה בראשכם.

אלפי בוגרים שסיימו את לימודיהם ב- 3מכללות בצפון ומכללות השרון, המרכז ואזורים נוספים כבר השתלבו בהצלחה בשוק העבודה, קודמו במקומות העבודה שלהם ואף הקימו עסקים עצמאיים מצליחים. בואו להצליח גם …..