המכללה המשותפת

מקום טוב ללמוד בו

המכללה המשותפת  – מפעלי השכלה, על כל סניפיה, דוגלת כי לכל אדם מגיעה ההזדמנות לרכוש השכלה שתאפשר לו לפתח קריירה. בהתאם לכך תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד המותאמים גם לצרכי השוק וגם לאורח חייכם. מיקומי המכללות נבחרו בהתאם לצרכים הקיימים באזורים השונים, במיוחד באזורי הפריפריה הסובלים לא פעם ממחסור במקומות בהם ניתן לרכוש השכלה אמיתית ורלוונטית למציאת עבודה. כך לדוגמא הפיזור של מכללות בצפון בסכנין ובנצרת נעשה מתוך כוונה אמיתית להעניק לתושבי האזור נוחות מרבית ללמוד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באנשים אשר מחזיקים במשרה מלאה, עבורם הקרבה הפיזית למקום הלימודים מהווה יתרון משמעותי.

מה אנחנו מציעים?

למרות הריחוק הגיאוגרפי חשוב לציין כי אין הבדל בדרך הניהול וברמה המקצועית בין מכללות בצפון של המכללה המשותפת לאלו בכל אזור אחר. כל מכללה מציעה מגוון עשיר של קורסים ומסלולי לימוד המציעים תוכן רלוונטי ואיכותי שנבנה בייעוץ צוותים מקצועיים המתמחים בתחומים שונים. כל קורס משלב בתוכו תכנים אקדמאיים ותיאורטיים יחד עם פרויקטים מעשיים במסגרתם מיישמים התלמידים את החומר הנלמד. כך בתום הלימודים מעבר לתעודה ולידע הנרכש נצבר גם ידע פרקטי מעשי, המהווה יתרון משמעותי בשלב חיפוש העבודה. אנו מציעים מגוון מסלולי לימוד המתקיימים בשעות הערב, על מנת לאפשר התפתחות אישית והתקדמות מקצועית גם לאלו המשולבים כבר במעגל העבודה, או פשוט אינם זמינים ללימודים בשעות היום. בכל מכללה אנו מקפידים על בחירת סגל מרצים מקצועי, המביא עימו לא רק ידע רב אלא גם ניסיון מקצועי עשיר בתחום הלימוד.

הצטרפו לאלפי בוגרים מצליחים של המכללה המשותפת – מפעלי השכלה

בין אם אתם מחפשים מכללות בצפון ללמוד בהן ובין אם בדרום או באזורים אחרים, אנו מזמינים אתכם להתרשם באופן אישי וישיר מהמכללה המשותפת. כל אחד מסניפי הרשת מציע סביבת לימודים חדשה ומתקדמת בקמפוסים חדשים ומחודשים. צוות מקצועי ישמח לעמוד לרשותכם בכל אחת מן המכללות, להכיר לכם את תכניות הלימוד, את צוות המרצים, את חדרי הלימוד ולענות על כל שאלה שעולה בראשכם.

אלפי בוגרים שסיימו את לימודיהם ב- 3מכללות בצפון ומכללות השרון, המרכז ואזורים נוספים כבר השתלבו בהצלחה בשוק העבודה, קודמו במקומות העבודה שלהם ואף הקימו עסקים עצמאיים מצליחים. בואו להצליח גם .....

WhatsApp Image 2020-06-25 at 21.17.42
WhatsApp Image 2020-06-25 at 21.17.42 (1)
WhatsApp Image 2020-06-25 at 21.19.43
WhatsApp Image 2020-06-25 at 21.19.44
WhatsApp Image 2020-06-25 at 21.21.46

המכללה המשותפת  – מפעלי השכלה מציעה לקהל לקוחותיה העסקיים פתרונות יצירתיים כגון: קורסים, הכשרות, השתלמויות וסדנאות פנים ארגוניות ועד לקורסים מקצועיים, השכרת כיתות לימוד / השכרת מעבדות מחשבים לכל מטרה. 

תנאי לימוד כוללים: עמדת מחשב לכל תלמיד, כיתות לימוד מרווחות, ממוזגות ומצויידות במיטב העזרים הטכניים לנוחות המרצים והסטודנטים: ברקו, מחשב, מסך גלילה, עזרי אודיו, וידאו, חניה בשפע ובחינם וזמינות גבוהה לתחבורה ציבורית מכל רחבי העיר והעיירות הסמוכות.
אינטרנט אלחוטי ברחבי הקמפוס – לרווחת הסטודנטים ללא תשלום

צרו קשר1-800-755555

מהר/י ..... מילגה !