אודות המכללה המשותפת


ארגון שחרט על דגלו מתן אפשרות להשכלה איכותית ויעילה לבניית קריירה!


המכללה המשותפת-מפעלי השכלה המפעילה קמפוסים חדשניים בניהול זכיינים אקדמאים הינה בעלת מוניטין וניסיון מקצועי נרחב מאז הקמתה לפני 33 שנה .למכללה המשותפת עשרות אלפי בוגרים/ות שלמדו הצליחו ומרביתם נקלטו במשרות ובנו קריירה המייצרת הכנסה ופרנסה להם ולבני משפחתם.

על מנת לספק אפשרות זו מופעלים קמפוסי המכללה המשותפת-מפעלי השכלה ע"י זכיינים מנוסים אקדמאים המחוייבים להכשרות קהילתיות ומקצועיות בקמפוסים חדשניים ונגישים הפרוסים ברחבי הארץ המאפשרים סביבת למידה סטודנטיאלית נעימה ומסלולי קידום אישי ומקצועי מותאמים לסטודנט ולנסיבותיו האישיות כגון עבודה ומחויבויות אחרות.

מטרת המכללה המשותפת-מפעלי השכלה והקורסים המועברים בה היא לתת לכל אחד ואחת מכם את האפשרות ללמוד מקצוע איכותי לעתיד טוב יותר, אנו מקפידים לשלב תכנים אקדמאים עם פרויקטים יישומיים תוך מתן דוגמאות רבות "מהשטח" על מנת לתת לכם יתרון יחסי.  אנו מאפשרים מגוון מסלולים והתמחויות החל מקורסים קצרים ועד קורסים מלאים של שנה ויותר. אנו משתדלים לענות לצרכי הסטודנטים ולכן מרבית הלימודים נערכים בשעות המאפשרות שילוב הלימודים עם משרת עבודה מלאה.

צוות המנהלים הזכיינים  ועובדי המכללה המשותפת-מפעלי השכלה שמחים לעמוד לרשותכם במתן מידע הכולל סיוע כספי ותנאים מיוחדים לחיילים, ייעוץ בחירת מקצוע לעתיד ופירוט תכנים, מועדים ועלויות מגוון הקורסים הרחב שבנינו עבורכם וכן סיוע לבוגרים מצטיינים בהשמה לעבודה.  נשמח לראות אתכם בקורסים הקרובים, הינכם מוזמנים באהבה להרוויח קריירה!

באים ללמוד ויוצאים עם מקצוע

למה לימודי תעודה?


רבים מתלבטים בשאלה, האם ללכת למכללה ללמוד מקצוע או ללכת לאוניברסיטה ללמוד ולקבל תואר אקדמאי. השאלה המרכזית בה אנו מתלבטים היא מה הדרך הטובה ביותר לקדם אותנו מבחינה מקצועית (קריירה) וכלכלית.

לימודי תעודה במכללה מאפשרים, תוך זמן קצר ועלות נמוכה יחסית, להשיג את הידע הנדרש על מנת להתחיל בעבודה ולהרוויח כסף. כיסוי הוצאות הלימודים בלימודי תעודה מהיר יחסית והיתרון הגדול הוא ההתמקדות בתחום בו אנו מעוניינים לעבוד.
לימודי התעודה ממוקדים ומעבירים רק את התכנים הרלוונטיים ליישום באותו המקצוע. הלימוד במכללה שם דגש על החלק הפרקטי של המקצוע ובוחר בקפידה מרצים שלהם גם הידע התיאורטי אבל לא פחות הניסיון התעסוקתי.

לא קל לבחור קריירה, רבים מאיתנו עומדים לפני צומת הדרכים בתחום הקריירה, בין אם אנו בתחילת דרכנו או בין אם אנו מעוניינים לעשות הסבה מקצועית. היתרון הבולט בלימודי תעודה הוא האפשרות לבחון תחומים חדשים ולראות אם אכן זה הכיוון אליו אנו מעוניינים לפנות. לימודי תעודה מאפשרים התבוננות ממוקדת על השלכות הבחירה שלנו הן מבחינת עניין, פוטנציאל השתלבות בתחום והן מבחינת יכולות השתכרות.

רבים בוחרים בלימודי תעודה במכללה על מנת לאפשר קידום במקום העבודה הקיים, בין אם מדובר בקורסים להעשרת הידע כגון מקצועות הניהול או בקורסים מקצועיים.

צור קשר