אודות המכללה המשותפת


ארגון שחרט על דגלו מתן אפשרות להשכלה איכותית ויעילה לבניית קריירה!


המכללה המשותפת בעלת מוניטין מקצועי של למעלה מ-30 שנים ואלפי בוגרים מרוצים, מכל מגוון האוכלוסייה, שהוכיחו את הצלחת הלימודים בבניית קריירה משגשגת. על מנת לספק לכם אפשרות זו,  הקמנו מספר רב של סניפים הפזורים ברחבי הארץ,  קמפוסים חדשים ומשופצים אשר מספקים סביבת לימוד נעימה ויעילה. מגוון הקורסים ומקצועות הלימוד המבוקשים ביותר במשק, נבחן בקפידה על מנת לתת לכם אפשרויות נרחבות יותר לקידום אישי ומקצועי.

ייעוץ מקצועי ופדגוגי מלווה ומבקר כל קורס כולל תכנים וחומרי עזר תומכי למידה המאפשרים תרגול והטמעת החומר. צוות מרצים בכירים, בעלי רקע אקדמאי וניסיון עשיר בתחום עיסוקם מעביר את השיעורים תוך דגש על התייחסות אישית לכל תלמיד ותלמידה. תעודות ההסמכה של המכללה המשותפת מוכרות ומכובדות על ידי גופי התעסוקה השונים.

מטרת המכללה המשותפת והקורסים המועברים בה היא לתת לכל אחד ואחת מכם את האפשרות ללמוד מקצוע איכותי לעתיד טוב יותר, אנו מקפידים לשלב תכנים אקדמאים עם פרויקטים יישומיים תוך מתן דוגמאות רבות "מהשטח" על מנת לתת לכם יתרון יחסי.  אנו מאפשרים מגוון מסלולים והתמחויות החל מקורסים קצרים ועד קורסים מלאים של שנה ויותר. אנו משתדלים לענות לצרכי הסטודנטים ולכן מרבית הלימודים נערכים בשעות המאפשרות שילוב הלימודים עם משרת עבודה מלאה.

צוות מנהלים ועובדי המכללה שמחים לעמוד לרשותכם במתן מידע הכולל סיוע כספי ותנאים מיוחדים לחיילים, ייעוץ בחירת מקצוע לעתיד ופירוט תכנים, מועדים ועלויות מגוון הקורסים הרחב שבנינו עבורכם וכן סיוע לבוגרים מצטיינים בהשמה לעבודה.  נשמח לראות אתכם בקורסים הקרובים, הינכם מוזמנים באהבה להרוויח קריירה!

באים ללמוד ויוצאים עם מקצוע

למה לימודי תעודה?


רבים מתלבטים בשאלה, האם ללכת למכללה ללמוד מקצוע או ללכת לאוניברסיטה ללמוד ולקבל תואר אקדמאי. השאלה המרכזית בה אנו מתלבטים היא מה הדרך הטובה ביותר לקדם אותנו מבחינה מקצועית (קריירה) וכלכלית.

לימודי תעודה במכללה מאפשרים, תוך זמן קצר ועלות נמוכה יחסית, להשיג את הידע הנדרש על מנת להתחיל בעבודה ולהרוויח כסף. כיסוי הוצאות הלימודים בלימודי תעודה מהיר יחסית והיתרון הגדול הוא ההתמקדות בתחום בו אנו מעוניינים לעבוד.
לימודי התעודה ממוקדים ומעבירים רק את התכנים הרלוונטיים ליישום באותו המקצוע. הלימוד במכללה שם דגש על החלק הפרקטי של המקצוע ובוחר בקפידה מרצים שלהם גם הידע התיאורטי אבל לא פחות הניסיון התעסוקתי.

לא קל לבחור קריירה, רבים מאיתנו עומדים לפני צומת הדרכים בתחום הקריירה, בין אם אנו בתחילת דרכנו או בין אם אנו מעוניינים לעשות הסבה מקצועית. היתרון הבולט בלימודי תעודה הוא האפשרות לבחון תחומים חדשים ולראות אם אכן זה הכיוון אליו אנו מעוניינים לפנות. לימודי תעודה מאפשרים התבוננות ממוקדת על השלכות הבחירה שלנו הן מבחינת עניין, פוטנציאל השתלבות בתחום והן מבחינת יכולות השתכרות.

רבים בוחרים בלימודי תעודה במכללה על מנת לאפשר קידום במקום העבודה הקיים, בין אם מדובר בקורסים להעשרת הידע כגון מקצועות הניהול או בקורסים מקצועיים.

צור קשר