אודות המכללה המשותפת


ארגון שחרט על דגלו מתן אפשרות להשכלה איכותית ויעילה לבניית קריירה!


המכללה המשותפת – מפעלי השכלה המנוהלת ע"י זכיינים אקדמאיים הינה בעלת מוניטין מקצועי של למעלה מ-34 שנים (1986) ועשרות אלפי בוגרים מרוצים, מכל מגוון האוכלוסייה, שהוכיחו את הצלחת הלימודים בבניית קריירה משגשגת.
על מנת לספק לכם אפשרות זו פועלים קמפוסי המכללה המשותפת בפריסה ארצית ומנוהלים ע"י זכיינים/יות עצמאים/יות בעלי תואר אקדמי במבני לימודים מותאמים ובסביבת למידה חדשנית נעימה וממוחשבת מגוון הקורסים … אישי ומקצועי.

ייעוץ מקצועי ופדגוגי מלווה ומבקר כל קורס כולל תכנים וחומרי עזר תומכי למידה המאפשרים תרגול והטמעת החומר. צוות מרצים בכירים, בעלי רקע אקדמאי וניסיון עשיר בתחום עיסוקם מעביר את השיעורים תוך דגש על התייחסות אישית לכל תלמיד ותלמידה. תעודות ההסמכה של המכללה המשותפת מוכרות ומכובדות על ידי גופי התעסוקה השונים.

מטרת המכללה המשותפת והקורסים המועברים בה היא לתת לכל אחד ואחת מכם את האפשרות ללמוד מקצוע איכותי לעתיד טוב יותר, אנו מקפידים לשלב תכנים אקדמאים עם פרויקטים יישומיים תוך מתן דוגמאות רבות "מהשטח" על מנת לתת לכם יתרון יחסי.  אנו מאפשרים מגוון מסלולים והתמחויות החל מקורסים קצרים ועד קורסים מלאים של שנה ויותר. אנו משתדלים לענות לצרכי הסטודנטים ולכן מרבית הלימודים נערכים בשעות המאפשרות שילוב הלימודים עם משרת עבודה מלאה.

חברי צוות המנהלים הזכיינים הינו בעל תואר אקדמי, ועובדי המכללה המשותפת – מפעלי השכלה – כולם יחד שמחים לעמוד…. קריירה !

אודות / מי אנחנו?

המכללה המשתפת בעלת מוניטין מקצועי של למעלה מ-30 שנים ואלפי בוגרים מרוצים, מכל מגוון האוכלוסייה, שהוכיחו את הצלחת הלימודים בבניית קריירה משגשגת.

על-מנת לספק לכם אפשרות זו, הקמנו מספר רב של סניפים הפזורים ברחבי הארץ, קמפוסים חדשים ומשופצים אשר מספקים סביבת לימוד נעימה ויעילה.

המכללה המשותפת מלמדת תחומי לימוד ייחודיים, הנבחרים בהתאם לצרכי שוק העבודה ובהם, לימודי ביטוח, מנהל עסקים, סייעות שיניים, מזכירות בכירה עם התמחויות בתחום המשפטי והרפואי, הנהלת חשבונות, קב״טים וחוקרים פרטיים, ניהול בנקאות ופיננסים, עיצוב גרפי ועוד רבים.

המחלקה להשתלמויות מפתחת הכשרות לעסקים ומפעלים, מתעדכנת באופן קבוע בחדשות המקצועיות, ע״מ ליצור יישומים מעשיים לכל קהילת העסקים בארץ.

לצעד המחלקה פועלת מחלקה פדגוגית שיכולה ליצור ולענות על כל דרישה בתחום ההשכלה, לימודים מקצועיים, הכשרות בתוך המפעל, הכשרות חוץ מפעליות.

צוות המרצים שלנו הינו צוות איכותי, בעל מוניטין, תארים מתאימים וניסיון רב בשטח. הקורסים מועברים בצורה מעניינת מרתקת בשילוב עזרי לימוד מכוונים ומתקדמים

באים ללמוד ויוצאים עם מקצוע

למה לימודי תעודה?


רבים מתלבטים בשאלה, האם ללכת למכללה ללמוד מקצוע או ללכת לאוניברסיטה ללמוד ולקבל תואר אקדמאי. השאלה המרכזית בה אנו מתלבטים היא מה הדרך הטובה ביותר לקדם אותנו מבחינה מקצועית (קריירה) וכלכלית.

לימודי תעודה במכללה מאפשרים, תוך זמן קצר ועלות נמוכה יחסית, להשיג את הידע הנדרש על מנת להתחיל בעבודה ולהרוויח כסף. כיסוי הוצאות הלימודים בלימודי תעודה מהיר יחסית והיתרון הגדול הוא ההתמקדות בתחום בו אנו מעוניינים לעבוד.
לימודי התעודה ממוקדים ומעבירים רק את התכנים הרלוונטיים ליישום באותו המקצוע. הלימוד במכללה שם דגש על החלק הפרקטי של המקצוע ובוחר בקפידה מרצים שלהם גם הידע התיאורטי אבל לא פחות הניסיון התעסוקתי.

לא קל לבחור קריירה, רבים מאיתנו עומדים לפני צומת הדרכים בתחום הקריירה, בין אם אנו בתחילת דרכנו או בין אם אנו מעוניינים לעשות הסבה מקצועית. היתרון הבולט בלימודי תעודה הוא האפשרות לבחון תחומים חדשים ולראות אם אכן זה הכיוון אליו אנו מעוניינים לפנות. לימודי תעודה מאפשרים התבוננות ממוקדת על השלכות הבחירה שלנו הן מבחינת עניין, פוטנציאל השתלבות בתחום והן מבחינת יכולות השתכרות.

רבים בוחרים בלימודי תעודה במכללה על מנת לאפשר קידום במקום העבודה הקיים, בין אם מדובר בקורסים להעשרת הידע כגון מקצועות הניהול או בקורסים מקצועיים.

צור קשר